Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Poznáme to všetci. Multifunkčných spotrebičov do kuchyne je nespočetné množstvo. Jeden vie to a druhý zase ono. Nájsť však takého, ktorý zvládne viacero bežných činností a gastro úprav a navyše sa môže pochváliť ešte radom netradičných funkcií, je ako hľadať ihlu v kope sena. Máme pre vás ale dobrú správu! Ušetrili sme vám čas pri hľadaní a predstavujeme multifunkčného pomocníka a zároveň štýlový ryžovar Ariete, ktorý si po prečítaní dnešného článku zaručene zapíšete na "must have" zoznam!

03.08.2022

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Ako si vybrať parný čistič

Ako si vybrať parný čistič

Parné čističe získavajú na popularite. Ich schopnosť odstraňovať nečistoty, likvidovať baktérie a roztoče a to bez použitia chemikálií ocenia v mnohých domácnostiach s alergikmi a malými deťmi. Na trhu nájdete mnoho modelov ručných parných čističov, tzv „parných kačiek“, parných mopov a veľkých multifunkčných prístrojov. Ako si vybrať ideálneho pomocníka práve pre Vás, Vám poradí Martin Donát vo videu magazínu Vždy.

03.08.2022

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Kámen na pečení pizzy – proč je nenahraditelný při přípravě domácí pizzy

Kámen na pečení pizzy – proč je nenahraditelný při přípravě domácí pizzy

Pizza je symbolem Itálie. Je oceňována po celém světě pro svoji chuť a všestrannost. Příprava pizzy je umění, které chceme-li mít dokonalý výsledek, může být náročné i v dnešní době. Moderní technologie, materiály a inovativní řešení, která se ve světě cateringu objevují stále více, dávají přípravě pizzy nový rozměr. Mezi ně patří i použití takzvaného žáruvzdorného kamene, který naleznete v mnoha troubách nejnovější generace – včetně těch z rozsáhlého sortimentu Ariete. Žáruvzdorný kámen na pečení pizzy výrazně zlepšuje konečný výsledek i při domácí přípravě. Čtěte dále a zjistěte více o vlastnostech žáruvzdorného kamene, jak jej používat a jeho výhody. Dozvíte se také jak jej čistit správným způsobem, aby neztratil své jedinečné vlastnosti.

05.05.2022

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Unboxing Ariete Xvapor Deluxe 4146

Unboxing Ariete Xvapor Deluxe 4146

Hurá, blíží se víkend. S ním i klasický sobotní úklid. Zamrzl Vám úsměv na rtech? Nemusí. V dnešní době máme mnoho možností, jak si práci usnadnit a urychlit, a to se stejně skvělým výsledkem, ba možná lepším, než v minulosti. Parní čističe od italské společnosti Ariete, která je průkopníkem v této kategorii, známe již 25 let. Moderní design, vysoká efektivnost při čištění a praktické funkce si zamilujete. Dnes se podíváme, co se skrývá v balení multifunkčního parního čističe Ariete Xvapor Deluxe 4146.

29.04.2022

Radka Mazáková

Obrázok ku článku Domácí pizza - recepty, triky a chyby, kterým se vyhnout

Domácí pizza - recepty, triky a chyby, kterým se vyhnout

Pizza. Chutná nám k obědu i k večeři, ale nejvíc nám všem chutná pravá italská pizza s nádechem moře, slunce a léta. Pro Italy je pizza stavem mysli a spolu s těstovinami se stala velmi populárním jídlem na celém světě. Požitek z jejich chutí však nespočívá jen v zakousnutí a vychutnání si každého sousta: snem mnoha z nás je připravit si domácí pizzu tak dobrou a jemnou, na jakou jsme zvyklí v těch nejlepších pizzeriích.

31.03.2022

Danka Kladivová

Obrázok ku článku UNBOXING - Ariete domácí pizza pec 909

UNBOXING - Ariete domácí pizza pec 909

Slunce, moře, víno, teplo a pizza. Vidíte se už i Vy na italské pláži? Já ano a díky pizza peci od italské značky Ariete cestuji alespoň myslí na dovolenou několikrát ročně. Dát si pravou italskou pizzu kdykoli dostanete chuť je s tímto výrobkem opravdu jednoduché. Podívejte se na unboxing magazínu Vždy a dozvíte se více.

10.03.2022

Radka Mazáková

Obrázok ku článku Recenze: Ariete Party Time palačinkovač

Recenze: Ariete Party Time palačinkovač

Palačinkovač má v naší domácnosti své místo již velmi dlouho. Když naš původní vypověděl službu, vybral jsem si nový designový kousek ve stylu 50. let od italské společnosti Ariete. Palačinky se u nás připravují velmi často (asi proto, že je připravuji já a manželka má v ten den od vaření dovolenou), ale až během Corona viru jsme definitivně objevili jeho kouzla a zjistili jsme, jaký multifunkční přístroj palačinkovač ve skutečnosti je.

21.02.2022

Jaroslav Knirsch

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Jak vytěžit z úklidu maximum? Poradíme!

Parní čištění pro začátečníky: Jak vytěžit z úklidu maximum? Poradíme!

V předchozím díle našeho obsáhlého seriálu „Parní čištění pro začátečníky“ jsme si vysvětlili, kdy se parní čističe Ariete obejdou bez chemických detergentů a kdy je naopak vhodné podpořit jejich sílu a účinnost zmíněnými prostředky. Dnes se pro změnu podíváme na to, jak parním čističům usnadnit práci a vytěžit z úklidu maximum tzv. na „první dobrou“.

15.12.2021

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Čisticí prostředky a parní čističe

Parní čištění pro začátečníky: Čisticí prostředky a parní čističe

V předchozím díle seriálu „Parní čištění pro začátečníky“ jsme si vzali „na paškál“ odolnou špínu a skvrny, usazeniny a fleky, které na první pohled vypadají, že se jich jen tak nezbavíme. Dnes se podíváme na to, jak parním čističům s odstraňováním odolných skvrn pomoci chemickými prostředky a kdy je použití chemie na místě.

01.12.2021

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Poklady z mé kuchyně – výrobník sýru B-Cheese od Ariete

Poklady z mé kuchyně – výrobník sýru B-Cheese od Ariete

Ahoj, opět vás vítám v mém seriálu, v němž vám představuji vychytávky z mé kuchyně. Už víte, že mám ráda produkty, které mi ušetří čas, a zároveň jako máma dvou dětí dbám o to, co dávám své rodině na talíř. Dnešní superhrdina z mé kuchyně je velmi netradiční italský pomocník – výrobník sýrů.

07.11.2021

Radka Mazáková

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Jak si poradit s odolnou špínou, skvrnami a usazeninami? Poradíme!

Parní čištění pro začátečníky: Jak si poradit s odolnou špínou, skvrnami a usazeninami? Poradíme!

V předchozím díle seriálu „Parní čištění pro začátečníky“ jsme si připomněli, kde všude najdou parní čističe Ariete uplatnění, a u jakých materiálů je na místě obezřetnost. Dnes si vezmeme „na paškál“ odolnou špínu a skvrny, usazeniny a fleky, které na první pohled vypadají, že se jich jen tak nezbavíme.

03.11.2021

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Poklady z mé kuchyně – domácí pizza pec

Poklady z mé kuchyně – domácí pizza pec

Ahoj, jmenuji se Radka, jsem mámou dvou dívek, se kterými žijeme aktivně, a proto hledám a oceňuji všechny pomocníky, kteří mi usnadní a urychlí péči o domácnost a hladová bříška. Dnes vám představím jeden z nich — pizza pec od italské značky Ariete.

21.10.2021

Radka Mazáková

Obrázok ku článku Parní čištění po začátečníky: S čím si čističe poradí a co jim raději nesvěřit?

Parní čištění po začátečníky: S čím si čističe poradí a co jim raději nesvěřit?

Dnešním článkem, ve kterém si prozradíme, s jakými materiály si parní čističe poradí, a co s jejich pomocí raději nečistit, pokračujeme sérií příspěvků o parním čištění (nejen) pro začátečníky, které nabízí flexibilní možnosti údržby domácnosti i dalších prostor. To vše samozřejmě s důrazem na hygienickou nezávadnost čištěného prostoru a maximální efektivitu a časovou úsporu. Kde všude najdou parní čističe Ariete v podobě multifunkčních pomocníků, parních kachen a mopů uplatnění, a kde je na místě obezřetnost? Prozradíme!

13.10.2021

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Vyberte si parní čistič, který vám sedne

Parní čištění pro začátečníky: Vyberte si parní čistič, který vám sedne

Dnešním článkem, v němž si představíme zásadní rozdíly mezi jednotlivými čističi Ariete, pokračujeme v sérii příspěvků o parním čištění (nejen) pro začátečníky, které nabízí flexibilní možnosti údržby domácnosti i dalších prostor. To vše při zajištění hygienické nezávadnosti a při optimálním využívání zdrojů. A to jak těch lidských, tak ostatních. Jak vybrat správný parní čistič? Čtěte dál a dozvíte se to!

06.10.2021

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Spuštění parního čističe krok za krokem

Parní čištění pro začátečníky: Spuštění parního čističe krok za krokem

Dnešním článkem, v němž si prozradíme, jak nastavit a spustit dva oblíbené parní čističe Ariete, pokračujeme v sérii příspěvků o parním čištění (nejen) pro začátečníky, které nabízí flexibilní možnosti údržby domácnosti i dalších prostor. To vše při zajištění hygienické nezávadnosti a optimálním využívání zdrojů. Pořídili jste si svůj první parní čistič? Poradíme, jak na jeho spuštění krok po kroku!

22.09.2021

Vendula Vrablová