Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Legendární party v americkém retro stylu s pomocníky Ariete Party time

Blíží se léto a prázdniny a tak jsme si vyzkoušeli uspořádat vlastní malou barbecue party v americkém stylu. A proč ne? Skvěle jsme se najedli a pobavili. S šikovnými pomocníky série Ariete Party time můžete také!

Americká retro party začína!

Léto už konečně zaklepalo na dveře a v domě začalo být horko. Na zahradě ale sluníčko svítí příjemně a sem tam vás ochladí jemný letní vánek. Člověk by tady nejraději proseděl celý den a opaloval se. Prosté sezení na zahradě se ale po nějaké době přeci jen omrzí – a proto jsme se rozhodli pozvat pár známých a uspořádat nefalšovanou americkou garden party!

Na takovou akci je samozřejmě třeba mít kromě správné výzdoby také občerstvení: hamburgery, hot dogy, zmrzlinu nebo sorbet. Nakoupit takové jídlo předem ve fastfoodu by ale bylo trochu nudné (a nezdravé), připravovat jej v klasické kuchyni zase náročné. My jsme zvolili velmi stylové a přitom snadné řešení – připravili jsme občerstvení s úžasnými přístroji řady Ariete Party time.

Hamburgerů není nikdy dost

Hamburgery na různý způsob jsou alfou i omegou správné americké party. Ty z hamburgerovače Ariete chutnají stejně skvěle jako z fastfoodu, ale jsou zdravější. Víte, co jíte, takže můžete použít kvalitní maso a čerstvou zeleninu. Z minulých pokusů víme, že maso se po pečení dost stáhne a výsledek může při nevhodné volbě masa připomínat sekanou. Tentokrát jsme si připravili široké a úzké „hamburgerové placky“ a ty jsme dochutili pouze pepřem a solí.
Domaci burger
Výsledek byl perfektní a trochu jsme si i zaexperimentovali. Tato vychytávka od Ariete se dá vlastně použít také jako kontaktní gril, takže jsme si do hamburgerů ugrilovali i cibulku, rajčata a vymysleli různé varianty a kombinace. Ke správnému ohřátí žemlí slouží horní plocha hamburgerovače, ale můžete na ní položit také dopečené maso a udržet jej déle teplé, než na něj přijde řada.

Abychom si party dosyta užili, zapíjeli jsme hamburgery skvělými drinky, do kterých jsme samozřejmě během horkého dne sázeli spoustu ledu. Aby ani děti nepřišly zkrátka, vytvořili jsme pro ně vtipné barevné „míchané nápoje“ s pomocí různých džusů, ledu a party deštníčků:) Kdybychom měli za domem ještě tak moře, cítili bychom se jako na opravdové all inclusive dovolené...

Zmrzlinové orgie klidně každý den

Kdo by neměl rád zmrzlinu? Nikdo takový snad ani neexistuje. Teď si můžete tuto oblíbenou pochoutku dopřát kdykoli na ni dostanete chuť. A ani nemusíte vyjít z domu. My jsme na naší oslavě vyzkoušeli tento zmrzlinovač.
Domaci zmrzlina
Díky modelu Ariete Party Time Ice Cream Maker 643 si jedna z našich kamarádek splnila dětský sen, kdy toužila nabírat zmrzlinu a porcovat ji do kornoutku. Pokud vás také v dětství fascinovalo noření naběračky do oceánu sladké dobroty a opětovné vynoření s dokonalou kuličkou zmrzliny, nyní máte příležitost zahrát si na zmrzlináře. Způsob přípravy zmrzliny je opravdu jednoduchý a představuje ideální oddech po hamburgerových hodech. Příště zkusíme experimentovat i s příchutěmi.

Naše zahradní party v americkém stylu sice skončila, ale my už se těšíme na další. Možná bychom také mohli rozšířit naše portfolio šikovných pomocníků z řady Ariete Party Time, třeba o popcornovač, hot dog maker nebo výrobník cukrové vaty. Už teď víme, že to naše příští party bude legendární!

Pošlete článek známému