Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Multifunkční hrnec a rýžovar Ariete: Co všechno umí a proč by neměl chybět ve vaší kuchyni?

Známe to všichni. Multifunkčních spotřebičů v kuchyni existuje nespočet. Jeden umí tohle, druhý zase tamto. Najít však jednoho, který zvládne více běžných činností a gastro úprav, a navíc se může ještě pochlubit dalšími funkcemi, je jako hledat jehlu v kupce sena. Máme pro vás ale skvělou zprávu. Ušetřili jsme vám čas při hledání a představujeme vám multifunkčního pomocníka a zároveň stylový rýžovar Ariete, který po dnešku bude určitě na vašem “must have” seznamu.

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Italský společník, který má emoce

Když se řekne Ariete, asi jen málokoho napadne, že tahle stálice na světovém trhu slaví už šedesát let úspěchu. Psal se rok 1964 a v italské Florencii vznikla společnost, která začala vyrábět plynové zapalovače. Protože se jí nedařilo, o pět let později se rozhodla na trh vstoupit s žehličkami. A pak už to šlo jedna radost.

Od žehliček už to byl jen krůček k dalším domácím spotřebičům. Když uzřel světlo světa designová řada retro, značka zažila opětovný boom. Její designové kousky totiž nebyly jen stylovými doplňky do kuchyně, aby vyzařovaly emoce a oživovaly vzpomínky.

Designový vzhled a mnoho praktických funkcí

Do kategorie retro spotřebičů patří i multifunkční hrnec a rýžovar Ariete, který si můžete pořídit ve třech pastelových barvách (zelená, modrá, krémová). Designový vzhled ale není rozhodně tím jediným, co vás na tomto praktickém pomocníkovi zaujme. Nejlepší rýžovar je ten, který umí vařit nejen rýži. Kromě toho, že tenhle přístroj (jak jeho název napovídá) připraví rýži k omáčce i na sushi, zvládá i ohřev či vaření v páře. Připravit s ním zdravý a lehký oběd je doslova hračka. Způsobů, jak používat rýžovar Ariete, je mnoho.

Díky napařovacímu koši můžete připravovat několik pokrmů současně za velmi krátkou dobu. Režim pomalého vaření se zase pro změnu postará o výborné omáčky, guláš nebo například husté polévky. Nechybí ani funkce pečení nebo praktické udržování teploty, které oceníte třeba u nedělního oběda či u slavnostní večeře, kdy se mezi jednotlivými chody čeká.

Bohaté příslušenství a další možnosti úpravy pokrmů

Multifunkční hrnec a rýžovar Ariete disponuje i odnímatelnou a lehko omyvatelnou mísou s nepřilnavým keramickým povrchem, kterou v případě potřeby vložíte do trouby, Tam zvládne i 200 °C. Lehko tak jídlo v troubě dopečete, aniž byste hledali mísu na pečení a špinili další nádobí.

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Multifunkčnímu pomocníkovi nechybí ani přehledné skleněné víko, díky němuž můžete neustále sledovat proces vaření. Uvidíte, jaký nejlépe zvolit poměr rýže a vody v rýžovaru a svoje zkušenosti s ním předávat dál. Třešničkou na pomyslném dortu Ariete je příslušenství v podobě odměrky, držáku víka, koše na vaření v páře a návodu k použití, kde se dozvíte, jak přesně vařit rýži v rýžovaru. Tak co? Dáte tomuto multifunkčnímu přístroji šanci předvést se i u vás doma?

Související produkty