infoinfo
Vážení zákazníci, 31.5.2024 probíhá v našem skladu inventura. Vaše objednávky budou odeslány nejdřív 3.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

O značce

Název ARIETE sa poprvé začal skloňovat v roce 1964 v malebném Toskánsku. V zemi známé svou kreativitou a geniálními nápady. Není tedy náhoda, že právě zde se zrodila i tato značka se slibnou budoucností.

Ariete si osvojilo dynamickou vitalitu a genialitu tohoto regionu a spojilo ji s podnikavým duchem společnosti. Neustálé hledání nových nápadů a vylepšení doplněných o rychle se měnící požadavky světového designu a stylu se stalo jakousi mantrou značky Ariete. 

Dnes přináší Ariete silné a zároveň jednoduché nápady do domácnosti, které lidem usnadňují každodenní život. Ariete je světovým průkopníkem v oblasti malých spotřebičů a neustále expanduje. Export této značky představuje téměř 60% z celkového prodeje. V roce 1995 byla společnost začleněna do mezinárodní skupiny Kenwood Appliances UK a od roku 2001 do společnosti DeLonghi Group. 

Inovace a kreativní design jsou klíčem k úspěchu! Ariete investuje množství prostředků do výzkumu a vývoje výrobního a technologického centra za účelem přinášet nová řešení uspokojující neustále se měnící potřeby spotřebitelů. 

V roce 1997 se značka stala průkopníkem v oblasti parního čištění se svým prvním parním čističem, který si vysloužil nejen zájem, ale především respekt tehdejších domácností. Patent na první parní mop držela společnost v tajnosti celých 20 let!

Sortiment se postupně rozšířil o další inovativní produkty do domácnosti a své místo v nich zaujaly další čistící produkty, vysavače, žehličky, kuchyňské spotřebiče, kávovary, produkty osobní péče a jiné vychytávky, které dodnes usnadňují a zpříjemňují život milionům lidí po celém světě.