Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Ovládněte pákový kávovar Ariete a připravte si luxusní kávu jako pravý Ital

Nedokážete si představit nový den bez lahodné kávy? Pokud patříte mezi opravdové kávové gurmány a znalce, s největší pravděpodobností budete zvažovat koupi pákového kávovaru. Chuť a aroma kávy připravené na „páce“ je totiž s tou z automatického kávovaru naprosto nesrovnatelná. Abyste věděli, co od svého nového společníka čekat, prozradíme vám, jak vlastně pákové kávovary fungují a jaké výhody jsou s nimi neodmyslitelně spojené.
Ovládnite pákový kávovar Ariete a pripravte si luxusnú kávu ako pravý Talian

Odborník na kávu? Jedině Ital!
Pákových kávovarů je na našem trhu nepřeberné množství. Pokud ale hledáte opravdového znalce a odborníka, vsaďte na Italy, kteří jsou pověstní tím, že dokážou kávu precizně připravit a ještě lépe si ji vychutnat. Navíc je to právě Itálie, která se stala Mekkou pákových espresso kávovarů. V téhle oblasti proto musíme zmínit pákové kávovary italské značky Ariete, která je absolutním průkopníkem v oblasti profesionálních domácích spotřebičů. Své kávovary navíc Ariete inovuje už od roku 1985, díky čemuž se v jejím sortimentu nachází profesionální přístroje, se kterým se proměníte na baristu klidně u vás doma nebo v práci.

Jak vlastně fungují pákové kávovary Ariete?
Vložit do předem připraveného otvoru kapsli s bůhvíjak starou kávou a stisknout tlačítko, které spustí přívod vody… trochu nuda, ne? Pokud požadujete od svého kávového nápoje něco víc, vyměňte automat za páku. Pákové kávovary Ariete jsou opatřeny „výkonným italským srdcem“ – originální italskou pumpou, která garantuje správný pracovní tlak 15 barů, což zajišťuje vždy dokonalou pěnu na připravovaném espressu. Hlavní kouzlo pákových kávovarů spočívá ale samozřejmě v samotné páce, která pojme dostatečné množství čerstvě namleté zrnkové kávy. Tu zmíněný tlak během několika mála chvilek promění v dokonalé espresso nebo jinou kávovou specialitu, která si v ničem nezadá s chutí kávy profesionálně připravované ve vaší oblíbené kavárně.

Ovládnite pákový kávovar Ariete a pripravte si luxusnú kávu ako pravý Talian

5 výhod, které s sebou nesou pákové kávovary Ariete:
1. Chutná a voňavá káva jako z kavárny
2. Konstantní tlak 15 barů kdekoli potřebujete
3. Tryska na napěnění mléka pro přípravu cappuccina nebo latte
4. Možnost otestovat nové druhy kávy v menších množstvích
5. Stylový kousek, který se stane ozdobou interiéru

Staňte se baristou přímo u vás doma!
Velkou předností pákového kávovaru je vysoká kvalita připravené kávy a také velká variabilita, co se například množství kávy týká. Je samozřejmě fér zmínit, že naučit se připravovat kávu na pákovém kávovaru nějakou chvíli trvá. Nejde ale o nic, co by zarputilý kávomilec nezvládl během několika mála pokusů. Odměnou vám bude vždy chutná a na vůni bohatá káva, kterou si připravíte i bez nutnosti absolvování baristického kurzu nebo návštěvy vaší oblíbené kavárny. Potřebujete snad další důvody, proč dát pákovému kávovaru Ariete šanci?

Pošlete článek známému