infoinfo
Vážení zákazníci, 31.5.2024 probíhá v našem skladu inventura. Vaše objednávky budou odeslány nejdřív 3.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Proč parní čističe Ariete nejsou jako ty z teleshoppingu?

„Horste, tohle je super, ultra, mega moderní čistič, se kterým vyčistíš podlahy, sousedovu kočku i šéfův oblek. Nepotřebuje vodu, nepotřebuje chemikálie, nepotřebuje vlastně vůbec nic. Pohání ho totiž solární elektřina. A když, Horste, zavoláš během následujících pěti minut, získáš nejen jeden, ale rovnou dva naše univerzální čističe. No jen řekni, není tohle báječné? Je to báječné!“

Taky si pamatujete laciné teleshoppingové skeče, s postavou Horsta Fuchse, který doporučoval kde co – od voňavých ponožek, až po vajíčka usmažená na kapotě automobilu? Možná už tedy se ve vás začala probouzet skepse a určitá nedůvěra ke všem produktům, které byly propagovány skrze reklamní formáty. Říká se, že dobré věci reklamu nepotřebují. Je tom ale opravdu tak? Rádi vás přesvědčíme o opaku. Následující řádky budou věnovány značce Ariete, konkrétně tedy jejím parním čističům. Prozradíme, proč nejsou jako čističe, které znáte z teleshoppingových reklam, a připojíme pár důvodů, proč by se měly stát součástí vaší domácnosti.

Ariete jako čerstvá padesátnice
Příběh značky Ariete se začal psát v roce 1964. Pokud si myslíte, že hned v prvopočátku začala chrlit domácí spotřebiče nejrůznějšího druhu, musíme vás zklamat. Ariete v roce 1964 přišlo na trh s plynovými zapalovači. A protože se jí očividně dařilo, o pět let později představila světu první žehličku z rodiny Ariete. Jak značka rostla a nabývala na síle, začala produkovat stále více domácích spotřebičů. Jejích úspěchů si všimla firma DeLonghi, která Ariete v roce 1995 zařadila do své rodiny. Ariete se proslavila zejména svými parními čističi řady Vaporì, choppery Saladino nebo ručními struhadly a loupacími přístroji řady Gratì.

Ariete Vapori
Průkopník ve světě parního čištění
Neméně oblíbené jsou ale také parní čističe, které patří ve svém oboru k absolutním špičkám. A když už jsme se opřeli o téma parního čištění, musíme doplnit, že je to právě značka Ariete, která je v této oblasti absolutním průkopníkem. Ariete před 27 lety vymyslela vůbec první ruční parní čistič a svoje technologie dále zdokonalovala. Jinak tomu není ani v dnešních dobách. Málokdo také ví, že Ariete vlastnila v této oblasti i nespočet patentů a práva na výrobu byla i známějším značkám poskytována prostřednictvím licence.

Účinné, designově dokonalé a cenově dostupné

Mezi další přednosti, které značka Ariete, stejně jako její jednotlivé produkty nabízí, jsou designově dokonalé výrobky, které vás upoutají hned na první pohled. A to nejen svým vzezřením, ale také barevnými kompozicemi. V interiéru tak patří mezi žádané a designové vychytávky, s nimiž bude úklid pravým a nefalšovaným zážitkem. Další předností je i skutečnost, že Ariete používá při výrobě parních čističů vysoce profesionální materiály, neustále zdokonaluje technologie a pracuje i na designu řady Vapori, kde je důkazem například unikátní čistič Xsteam nostop 4147. Přesto ale zůstává cenově dostupná.

Ariete Vapori

5 důvodů, proč byste měli chtít parní čistič Ariete:

  1. Účinnost po prvním použití: Parní čističe Ariete pracují s horkou párou, kterou dokáží nahřát až neuvěřitelných 130 °C. Voda se následně v trysce anebo hadici ochlazuje na 100 °C a na čištěný povrch dopadá o bezpečné teplotě 50 °C, což je ale stále více, než při běžném úklidu. Navíc voda zde povrchy čistí prostřednictvím plynného skupenství, což je mnohonásobně efektivnější, než klasické umývání hadříkem či mopem. Když k tomu připočteme ještě vysoký tlak, nenajdeme lepšího pomocníka do domácnosti. A abyste měli představu o tom, jak účinné parní čističe jsou, dodáme, že po prvním čištění zbaví povrch až 95 % prachových roztočů, bakterií a dalších mikroorganismů.
  2. Nezatěžují zdraví ani životní prostředí: Pára je vůbec tím nejúčinnějším čisticím prostředkem.  Parní čističe Ariete proto nepotřebují žádné další chemické prostředky. Díky tomu nezatěžují životní prostředí ani vaše zdraví. Použití chemických prostředků s chlorem totiž může dráždit sliznice a vyvolávat nežádoucí alergické reakce. Pokud přeci jen chcete místnost provonět, můžete si pořídit parní čističe Ariete se zásobníkem na chemické detergenty
  3. Ideální do domácností s alergiky a domácími mazlíčky: Drtivá většina alergiků bojuje zejména s alergiemi na prach a roztoče. Protože parní čističe zničí až 95 % prachových roztočů, jsou ideální do domácností, které alergici obývají. Protože k čištění nepoužívají chemické čisticí prostředky, jsou přátelské také k domácím mazlíčkům.
  4. Cenově dostupný úklid: Ty nejlevnější parní čističe zakoupíte už od několika stokorun. Když to porovnáte s opakovaným nákupem čisticích prostředků, hadříků, kbelíků, mopů, houbiček a dalšího příslušenství, dospějete k názoru, že pořízení parního čističe je z dlouhodobého hlediska mnohem ekonomičtější.
  5. Možnost výběru: U parních čističů máte na výběr celkem ze tří skupin. První skupinu tvoří parní kachny, které jsou vybaveny mnohým příslušenství. Jsou nesmírně kompaktním společníkem každé domácnosti, která má zůstat hygienicky čistá. Druhá skupina parních čističů zahrnuje parní mopy, které jsou určeny primárně pro čištění nejrůznějších podlahových krytin. Poslední skupinou jsou multifunkční parní stanice, které umožňují uklidit nejen podlahy, koberce, či další podlahové krytiny, ale také sedací soupravy, kachličky, vodovodní baterie nebo třeba povlaky na polštáře či plyšové hračky.

Pošlete článek známému