Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

UNBOXING - Ariete domácí pizza pec 909

Slunce, moře, víno, teplo a pizza. Vidíte se už i Vy na italské pláži? Já ano a díky pizza peci od italské značky Ariete cestuji alespoň myslí na dovolenou několikrát ročně. Dát si pravou italskou pizzu kdykoli dostanete chuť je s tímto výrobkem opravdu jednoduché. Podívejte se na unboxing magazínu Vždy a dozvíte se více.

Ve videu níže se dozvíte, jak vznikla tato oblíbená pochoutka malých i velkých. Ukážu Vám co je součástí balení Ariete pizza pece 909. V čem spočívá tajemství pizza pece, že dokáže nahradit klasickou pec? Jaké jsou výhody kameninové desky skrývající se uvnitř? Kolik času budete potřebovat na přípravu pizzy? Odpovědi naleznete ve videu. Díky nastavení teploty a času pečení můžete pec využít k pečení nebo ohřevu více pokrmů, sladkých i slaných. Skvělé čerstvé croissanty k snídani nebo pečené kuřecí maso s kroketami k obědu budete mít připravené s pizza pecí raz dva.

Pokud Vás zajímá, jak vypadá příprava pizzy v pizza peci a chcete důkaz, že je to skutečně tak jednoduché, podívejte se na video s gastrospecialistou Michalem ze Zdravé pizzy, se kterým jsem ji pro Vás testovala. Na našem YouTube kanálu najdete také recept na bezlepkovou pizzu a jeden rychlý recept „líné maminky“. Už Vám tečou sliny?

Pošlete článek známému