Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Všestranný pomocník v domácnosti? Multifunkční parní čistič Ariete!

Čeká vás kompletní úklid domácnosti? Pak se určitě připravujete na úmorné leštění, náročné vysávání, složité vytírání, únavné převlékaní i praní. V následujících dnech hodláte domácnost zbavit veškerého prachu, na jehož odstranění nebylo během roku dostatek času ani prostoru.
Ke slovu se dostávají zástupy chemických prostředků, prachovek, hadříků, košťat, mopů a dalších pomocníků. Máte to taky tak? A co kdybychom vám řekli, že letos můžete generální úklid absolvovat v klidu a pohodě. S úklidem vám totiž namísto zastaralých prostředků pomůže moderní pomocník – multifunkční parní čistič z dílny italských mistrů Ariete.

Vyzrajte na generální i každodenní úklid
Co si budeme povídat – takový úklid je pro drtivou většinu z nás nutné zlo, které odkládáme, jak to jen jde. Co když se vám ale do rukou dostane xVapor – parní čistič, který rázem promění domácnost v útulné hnízdečko, kde se bude blýskat každá kachlička či plocha? To vše samozřejmě s minimem námahy a zbytečných úkonů navíc.

Ariete 4145

Kouzlo a všestranné i vysoce efektivní použití parních čističů spočívá v kombinaci páry, tlaku a vysoké teploty, která naruší strukturu nečistoty a zabíjí více než 95 % bakterií. Kromě nich si u vás doma už více „neškrtnou“ ani nepříjemné plísně, roztoči anebo neviditelné prachové částice. Během čištění si navíc můžete sami zvolit, zda použijete detergenty (třeba k provonění místností) anebo samotnou páru, která představuje ekologický i ekonomický způsob hygienicky čisté domácnosti.

Italský design, všestrannost a intuitivní ovládání
To jsou další z přednostní multifunkčních parních čističů Ariete. Domovem značky Ariete je Toskánsko – země malebné krajiny a přátelských lidí, pro které je péče o domov věcí nejvyšší priority. I to byl jeden z důvodů, proč se už od doby svého vzniku značka zaměřovala na uživatelsky přívětivé, designově dokonalé, ekonomické i efektivní společníky do domácnosti.

A když světu představila parní čističe Ariete, rázem jsme začali o úklidu smýšlet zase o něco pozitivněji. V předchozích článcích jsme si už představili parní kachny a mopy. Dnes se ke slovu dostávají univerzální parní čističe, které jsou vhodné pro čištění nejrůznějších povrchů i zákoutí, kam se obyčejným smetákem nedostaneme a kachna na takový úklid jednoduše nestačí.

Ariete 4145

Multifunkční parní čističe umožňují jednoduché čištění klasických povrchů a zejména pak podlah, nábytku, kachliček, koberců nebo i dřeva, plastu a skla. Při výběru vhodného pomocníka dbejte zejména na jeho výkon a velikost nádržky na vodu. To proto, abyste nemuseli tekutinu neustále doplňovat, což by zbytečně prodlužovalo čas, který hodláte úklidu věnovat. Pojďme se společně podívat na tři multifunkční parní čističe z řady XVapore, které Ariete představilo zákazníkům v roce 2016, čímž opět posunulo tyto praktické pomocníky o level výš.  

Ariete X Vapor Comfort mod. 4145
Moderně a elegantně tvarovaný, multifunkční a vysoce kompaktní X Vapor Comfort dezinfikuje a zabíjí až 99,9% mikrobů a bakterií. Vhodný je pro všechny, kdo hledají snadný a efektivní způsob k udržení hygienicky čisté domácnosti s minimem námahy. Parní čistič disponuje tlakem 5 barů a bohatým příslušenstvím, které mimo jiné zahrnuje nástavec a kartáč na čištění podlah, nástavec na čištění oken, velký a malý kulatý kartáč, prodlužovací hadici, speciální kartáč a hadřík na čalounění i návlek na čištění podlah.

X Vapor Comfort se zahřeje během 6 až 7 minut, přičemž následně vydrží v provozu celou třičtvrtěhodinku, což s přehledem stačí k hygienickému vyčištění celé domácnosti. Přístroj se navíc vyznačuje nevídanou silou čištění, ale i hadicí s patentovanou technologií uskladnění, díky které je vytvořena pevná rukojeť usnadňující přenášení čističe z jednoho místa na druhé.

Ariete 4145

Ariete X Vapor Deluxe mod. 4146
Potřebujete na úklid více času? Vaše představy a požadavky splní Ariete X Vapor Deluxe. Po osmi minutách je přístroj připraven na intenzivní hodinové čištění celé domácnosti – od stropu, přes nábytek, koberce, až po podlahu. Tělo přístroje navíc pojme veškeré příslušenství, takže ho nemusíte složitě dohledávat po skříních anebo komorách.

I tento přístroj nabízí tlak 5 barů, hadici s patentovanou technologií uskladnění a bohaté příslušenství zahrnující nástavec a kartáč na čištění podlah a oken, velký a malý kulatý kartáč, prodlužovací hadici, speciální kartáč a hadřík na čalounění i návlek na čištění podlah. Díky jednoduché regulaci páry a bohatému příslušenství tak snadno dokážete vyčistit celou domácnost

Ariete 4145

Ariete X Vapor Nonstop mod. 4147
Na závěr jsme si nechali opravdovou třešničku. Je jí Ariete X Vapor Nonstop mod. 4147, který sice nabízí „pouze“ tlak o velikosti 4 bar, na druhou stranu ho můžete jednoduše doplňovat vodou i bez toho, abyste přístroj vypnuli. Ne nadarmo se proto v jeho názvu objevuje slůvko „NONSTOP“. S tímhle profesionálem můžete uklízet tak dlouho, jak jen potřebujete. To vše bez zbytečného čekání.

Podrobili jsme parní čističe redakčnímu testování
Abychom multifunkční parní čističe ale jenom velkohubě nechválili, museli jsme jejich sílu osobně vyzkoušet. Nedávno jsme proto uspořádali velký zátěžový test, o kterém se můžete dočíst více zde. Přesvědčili jsme vás? Anebo zůstanete u zastaralého úklidu, který je žrout drahocenného času i energie? Rozhodnutí máte pouze ve svých rukou! Nabídku multifunkčních parních čističů, kachen i parních mopů si prohlédněte tady.

Pošlete článek známému